Гарантії та Сертифікати
Оскільки ми є офіційними дилерами ТМ представлених на нашому сайті, ми можемо забезпечити мінімальну роздрібну ціну всіх товарів з наданням сертифікатів та гарантії від виробників.

Гарантійні умови
Вся продукція, представлена ​​в нашому магазині, має сертифікати якості та на неї поширюється гарантія на встановлений виробником термін. У разі необхідності гарантійного обслуговування або ремонту приладу слід звернутися до сервісного центру компанії виробника даного конкретного товару. Підставою для Вашого обслуговування у сервісному центрі є заповнений гарантійний талон, який додається до кожної покупки.

При отриманні товару Вам необхідно перевірити:

наявність заповненого гарантійного талона,
цілісність упаковки,
наявність або відсутність механічних дефектів,
справність приладу (для побутової техніки та електротоварів)
Термін гарантійного обслуговування залежить від типу товару та марки виробника.

Способи повернення товару
Здійснюючи покупки в нашому інтернет-магазині, Ви можете бути спокійні, якщо з якихось причин Вам не підійшов куплений товар. Зі 100% гарантією Ви можете повернути покупку протягом 14 днів від дати оплати, при цьому Вам одразу ж повернуть гроші.

Умови повернення товару:

Збереження цілісності упаковки
Наявність товарного чека
Абсолютно новий товар (не використовувався)
Справність та відсутність механічних пошкоджень
Повна комплектація (така як під час покупки)
Повернення та обмін товару не здійснюється також у таких випадках:

Пошкодження внаслідок недотримання правил експлуатації
Природні зміни кольору та властивостей при використанні товару
Усі гарантійні вимоги та умови повернення та обміну товарів відповідають Закону про права споживачів.

Перелік якісних товарів, що не підлягають обміну та поверненню:
1. Товари для профілактики та лікування захворювань у домашніх умовах (предмети санітарії та гігієни з металу, гуми, текстилю та інших матеріалів, інструменти, прилади та апаратура медичні, засоби гігієни порожнини рота, лінзи окулярні, предмети догляду за дітьми), лікарські препарати .
2. Предмети особистої гігієни (зубні щітки, гребінці, шпильки, бігуді для волосся, перуки, шиньйони та інші аналогічні товари).
3. Парфумерно-косметичні товари
4. Текстильні товари (бавовняні, лляні, шовкові, вовняні та синтетичні тканини, товари з нетканих матеріалів типу тканин – стрічки, тасьма, мереживо та інші); кабельна продукція (проводи, шнури, кабелі); будівельні та оздоблювальні матеріали (лінолеум, плівка, килимові покриття та інші) та інші товари, що відпускаються на метраж.
5. Швейні та трикотажні вироби (вироби швейні та трикотажні білизняні, вироби панчішно-шкарпеткові).
6. Вироби та матеріали, що контактують з харчовими продуктами, із полімерних матеріалів, у тому числі для разового використання (посуд та приладдя столові та кухонні, ємності та пакувальні матеріали для зберігання та транспортування харчових продуктів).
7. Товари побутової хімії, пестициди та агрохімікати.
8. Меблі побутові (меблеві гарнітури та комплекти).
9. Вироби з дорогоцінних металів, з дорогоцінним камінням, з дорогоцінних металів із вставками з напівдорогоцінного та синтетичного каміння, ограновані дорогоцінні камені.
10. Автомобілі та мотовелотовари, причепи та номерні агрегати до них; мобільні засоби малої механізації сільськогосподарських робіт; прогулянкові судна та інші плавзасоби побутового призначення.
11. Технічно складні товари побутового призначення, на які встановлені гарантійні терміни (верстати металорізальні та деревообробні побутові; електропобутові машини та прилади; побутова радіоелектронна апаратура; побутова обчислювальна та розмножувальна техніка; фото- та кіноапаратура; телефонні апарати та факсимільна; електронні, побутове газове обладнання та пристрої).
12. Громадянська зброя, основні частини цивільної та службової вогнепальної зброї, патрони до неї.
13. Тварини та рослини.
14. Неперіодичні видання (книги, брошури, альбоми, картографічні та нотні видання, листові книговидання, календарі, буклети, видання, відтворені на технічних носіях інформації).